O firmie

Firma Jankojć nieruchomości powstała w I połowie 2018r. 

 

Przedmiotem działalności firmy jest pośrednictwo przy zakupie, sprzedaży, najmie obiektów,  biur, lokali handlowych, usługowych, działek komercyjnych, mieszkań i domów oraz działek budowlanych.
 

W pracy  kierujemy się zasadami zawartymi w kodeksie etyki zawodowej. Działamy według najlepszych wzorców i standardów, sprawdzonych na rynku nieruchomości. Odznaczamy się wysoką kulturą osobistą i życzliwym nastawieniem do klientów.
 

Nasze Biuro współpracuje z innymi firmami zajmującymi się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, co pozwala na poszerzenie naszej bazy ofert. Współpracujemy również z rzeczoznawcami majątkowymi, geodetami, notariuszami, a także z bankami w zakresie kredytów hipotecznych dla naszych klientów.  Mamy podpisane umowy o współpracy z różnymi bankami w Słupsku, dzięki czemu nasz doradca kredytowy może pomóc naszym klientom w uzyskaniu najbardziej dogodnego kredytu mieszkaniowego.
 

Biuro nasze jest ubezpieczone z tytułu odpowiedzialności cywilnej za szkody, które mogą wyniknąć w związku z wykonywaniem czynności pośrednika.
W przypadku osób chcących kupić nieruchomość zapewniamy całkowitą obsługę prawną i bezpieczeństwo transakcji, wszystkie oferty szczegółowo sprawdzamy
i ujawniamy istniejące wady i obciążenia, regulujemy stan prawny. W przypadku osób chcących sprzedać nieruchomość oferujemy pomoc w ustaleniu ceny rynkowej oraz wyeksponowaniu oferty i jej rozpowszechnianiu poprzez różne portale, wydawnictwa, tablice ogłoszeń itp.
 

Dodatkową  usługą świadczoną przez naszą firmę jest administracja wynajętymi nieruchomościami. Nasza oferta skierowana jest do Właścicieli nieruchomości chcących powierzyć w dobre ręce wszelkie sprawy związane z obsługą nieruchomości oddanych w najem. W ramach umowy o zarządzanie nasza firma przejmuje wszelkie obowiązki związane z wynajmowaniem przez Państwa nieruchomości zapewniając komfort i bezpieczeństwo.
 

Dodatkową usługą jaką możemy zaoferować naszym klientom jest opieka nad nieruchomością podczas nieobecności Właściciela. Usługa ta jest skierowana głównie do Właścicieli nieruchomości przebywających poza miejscem położenia swojej nieruchomości i w związku z tym potrzebują stałego nadzoru i opieki nad powierzoną nieruchomością.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.